E- fotoõpik: "Fotograafia loomerahvale"

Lihtne, kuid väga efektiivne fotoõpik koos praktiliste ülesannetega tootefotograafiast loomerahvale – õpi oma tooteid ise pildistama kodus või väljas ning kasuta seejuures soodsaid abivahendeid.

Lae oma Etsy poodi, blogisse, Facebooki lehele ja veebipoodi säravad ja selged fotod, mis püüavad vaataja tähelepanu.

Foto on sinu üks kõige mõjuvamaid müügivahendeid ja seda ka täiesti kindlalt Etsy keskkonnas tooteid müües ning see ongi oskus, mida käesolev raamat sulle pakub.
Pealegi oskavad sinu pereliikmed ja sõbrad su uusi oskuseid kindlasti väga kõrgelt väärtustada, sest et siin õpitut saad sa edukalt kasutada ka lähedastega koos aega veetes.

Raamatus on lihtsas keeles lahti selgitatud, kuidas teha pilte manuaalsel režiimil, sest et see meetod annab su piltidele sügavust ja elu ning aitab sul tulemust mõjutada just selles suunas, mis sulle meelepärane on.

Siinne 90. lk. pikkune raamat on kokku pandud Kunstimeistrites avaldatud "Tootefoto Loomerahvale" artikliseeria baasil ning sisaldab mugavas formaadis põhimõtteliselt kõike, mida sul algaja pildistajana on vaja teada oma toodete jäädvustamisel – su pildid saavad olema teravad, selged ning silmapaistvad.

Raamat on täis pikitud näidispilte nii Etsyst kui mujalt veebist ning fototöötluse osas näitan oma fotode peal samm-sammult ära kõik vajalikud tegevused, mis aitavad sul oma pilti veebis avaldamiseks ette valmistada, selle valgust, värve ja suurust kohendades ning vajadusel veakesi eemaldades. Raamat sobib ka täiesti algajale pildistajale!

Formaat: PDF fail
90 A4 lehekülge
Eesti keeles
Väljaprinditav

Raamat koosneb seitsmest osast:

1. Tootefoto abivahendid
2. Alused – ISO, ava, säri, valgus ja teravus
3. Pildistamine aknavalguses
4. Õues pildistamine
5. Pildistamine modelliga
6. Tootefotode stiliseerimine aksessuaaridega
7. Tootefoto kiirtöötlus 1-2-5
Powered by