KBJSZ mobile pack

Tak je to tu, tak trochu revoluce v mé nabídce presetů. Kromě klasického formátu presetů .xmp přímo pro desktopovou verzi Adobe Lightroom, jsem pro Vás připravil presety i v podobě .dng. V čem je výhoda? V tom, že se dají snadno importovat přímo do Vašeho telefonu, aniž byste si platili Adobe Lightroom CC nebo Classic.

Vytvořil jsem k této příležitosti i video návod, pomocí kterého byste měli být schopni dostat presety jednoduše do Vašich mobilů plus je na konci videa ještě malá ukázka toho, jak se presety chovají při aplikaci na různé fotografie.

https://youtu.be/SuFvAdUVRAw

Snažil jsem se tyto presety udělat co nejvíc různorodé a tak tam najdete celkem 8 presetů s decentní korekcí barev až po presety, které razantněji změní nádech celé fotografie. Nebo třeba takový preset Film ++ který je vhodný pro tmavší fotografie či noční fotografie. Můj nejoblíbenější preset je Grand Californie. Tak dejte kdyžtak vědět, který nejvíce baví Vás :)

Rozhodně děkuju moc za Vaši podporu zakoupením těchto presetů, moc si toho Vážím!

A kdyby s instalicí byly nějaké problémy, neváhejte mě kontaktovat.

Po zakoupení si můžete stáhnout jak DNG formáty pro import rovnou do telefonu, tak klasické XMP presety, které fungují v Lightroom Classic a Camera raw! :) 
sellfy