INTRO LESSONS (PER HOUR)

1 hour: $5
2 hours: $9.50
3 hours: $13.50
4 hours: $17.00

Use the pay what you want feature to buy more hours.
These prices only apply if you pay in bulk, so if you pay for more lessons after you have already bought some, it will go back to the original price. ($5)
Powered by