E-raamat "Valgusküllased fotod: Kuidas teha heledaid ja romantilisi fotosid"

MIDA SA SELLEST RAAMATUST ÕPID?

Õpid pildistama fotosid, mis on teravad ja fookuses ning on kaunid vaadata.

Kuidas panna tähele ja pildistada põnevaid detaile?
Kuidas valgusega manipuleerida nii, et pildid näevad välja, nagu oleksid need kukkunud professionaalse elustiilipiltniku portfooliost?

SINA saad seda samuti teha – isegi täieliku algajana, vajalik on vaid fotoaparaat, millel saad manuaalselt sättida ISO, ava ja säri.

Raamat koosneb seitsmeosalisest materjalidekogust. Me alustame lihtsamast teooriast, nagu ISO, ava, säri ning teravussügavus.

Jah, tavaliselt ei leia inimesed, et selles osas midagi lihtsat on – kuid ma luban sulle, et sa saad selle oma piltide jaoks selgeks nagu 1-2-5!

Seejärel saad hakata pilte tegema ning saad teada, millised abivahendid aitavad sul saavutada kaunilt teravaid pilte ning samuti seda, kuidas peegeldada valgust nii, et sa tood fotol esile detailid, mis muidu täiesti varju jääksid.

Lõpetame kiire ja lihtsa fototöötlusega – et tulemust igati kenaks viimistleda.

MILLEKS OMANDATUD OSKUSEID KASUTADA?

Loome-ettevõtjana kindlasti oma toodete turundustöös, kui see sinu tootestiiliga kokku sobib.

Blogis -kaunite piltidega blogide külastatavus on tunduvalt kõrgem, kui keskpärastel Facebooki fännilehel – kaunid pildid lisavad suurel määral fännide aktiivsust ja seega lehe kvaliteeti FB silmis = suurem nähtavus

Instagramis - kaunid pildid toovad kordades enam jälgijaid ja kommentaare, kui keskpärased

Etsy poes – kaunid tootepildid toovad kordades rohkem müüke, kui keskpärased = kõigis korraga, luues tervele oma tegevusele kindla näo ja brändingu.

Lisaks saad end rakendada perega koos puhkamas käies, sõpradega koos aega veetes ning üldse vaba aja kõrghetkede salvestamisel. 
Powered by