E-raamat: "101 nõuannet algajale pildistajale"

E-raamat: "101 nõuannet algajale pildistajale"

"101 nõuannet algajale pildistajale" kogumik keskendub fotograafia alustele, mida pead tundma selleks, et luua põnevat kohalolu sotsiaalmeedias ja et sa oskaksid oma loometööd massist eristuval viisil veebis esitleda.

Head fotod on su suurimaks eeliseks ning kui tunned rida põhitõdesid, on sul võimalik teha sama häid pilte, nagu iga staarblogija või -instagrammija.

Nõuanded ja nipid, mida fotoõpikust ei leia
Pildista telefoni või  peegelkaameraga, siinse kogumiku nõuanded aitavad sul võtta parimat valgusest, mis sul on ning saavutada harmoonilisi, selgeid ja teravaid pilte, mis sotsiaalmeedia kanalid, blogi ja toodete müügilehe särama panevad!

Nõuanded on välja toodud kogumiku vormis, temaatiliste peatükkide alla grupeerituna, luues loogilise õppevoolu.


101 nõuannet neljateistkümnes peatükis
Kogumikus on 101 nõuannet grupeeritud järgnevatesse peatükkidesse:

Alused
Teooria
Valgus -
Teravad fotod - kuidas neid saada
Kasuta seda, mis sul on
Leia oma fotostiil
Stiliseerimine
Flat Lay fotod
Toidu pildistamine
Interjööri pildistamine
Ennast pildistades
Modelli abil pildistades
Lapsi pildistades
Fototöötlus
Tööta kõik punktid ükshaaval läbi, tee märkmeid ja harjuta, harjuta ja harjuta!

Milline on sinu fotostiil?
Milline fotostiil annab su veebilehele ühtse välimuse? Mis paneb ühe foto mõjuma vaatajale just nii nagu see mõjub?

Mis annab nendele piltidele nii jõulise, konkreetse ja paindumatu mulje? Mis muudab need tasakaalukateks ja silmale mugavaks?
Mis teeb selle kogumiku eriliseks?

Siit leiad nõuandeid, mida ei jaga ükski fotoõpik. Nõuanded, mis toovad su pildid esile tänu teadlikult valitud stiili ja pildistamise keskkonna, tänu just sinu poolt pildistatava objekti ja tausta suurepärasele koostööle, tänu su oskusele kasutada hästi ära olemasolevaid valgusolusid.

See raamat on kokku pandud nii, et see on lihtsalt mõistetav ja huvitav läbi töötada täiesti algajale, kuid pakub terve rea väärtuslikke nõuandeid juba sulle, kes sa oled fotos vana kala. Siit saad sa juurde turundusliku mõtteviisi, mis Su pildid maailmale lähemale toovad.

Miks tunduvad need pildid nii armsad ja nunnud? Miks mitte konkreetsed ja paindumatud? Mis muudab need pildid harmoonilisteks?
Powered by